Yazı Boyutu
  • a
  • a
  • a
Okuma Modu

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği programda ünlü stand-upcı Yavuz Seçkin sahne aldı.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen, Yavuz Seçkin'in çok kişilikli gösterisine Beykozlular büyük ilgi gösterdi.

Yoğun ilgi nedeniyle salon dolarken, yer bulamayan vatandaşlar gösteriyi merdivenlere konulan sandalyelerden izledi. Komedi dünyasının ünlü isimlerinden Seçkin, gösterisinde yaptığı ünlü taklitleri ve tiplemeleriyle izleyenleri güldürdü.

Şovunda birçok ünlünün taklidini yapan Seçkin, ilginç tiplemeleriyle de büyük beğeni topladı. Gece boyunca Mustafa Topaloğlu, Bülent Ersoy, Mehmet Ali Birand, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Fatih Terim, Hıncal Uluç, Cemil İpekci, Kadir İnanır, Mahsun Kırmızıgül, Mehmet Ali Erbil, Canan Karatay, İbrahim Saraçoğlu, Ahmet Maranki, Aziz Yıldırım, Ahmet Çakar, Aykut Kocaman gibi ünlülerin yanında politikacıların taklidini de yaptı. Zaman zaman da izlemeye gelen vatandaşlarımız Seçkin’in mizahından nasibini aldı.

Beykozluların yoğun ilgisi karşısında çok mutlu olduğunu belirten komedyen Yavuz Seçkin, "Beykoz Belediyesi'nin desteğiyle, Beykoz'la ilgili bir film çekiyoruz. Beykoz seyircisiyle son derece keyifli bir gösteri yaptık. Bir Beykozlu olarak kendi evimdeyim. Büyük bir heyecanla programımı tamamladım. Sizleri güldürmeyi başardığım için mutluyum. Umarım yeniden bir araya geliriz" diye konuştu.

Yavuz Seçkin gösterinin sonunda, seyircilerle beraber topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.